Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Forum
  Kategorie Newsów
  Galeria
  Kontakt
  Szukaj

Black Mesa
  Black Mesa
  Wymagania
  Teaser & Trailer
  Pogawędka
  Muzyka
  Black Mesa Research Facility
  Ważne Miejsca w Black Mesa

Powiązane
  Operation Black Mesa
  Guard Duty

Reklama

Wolfesntein

Headcrab

Grinder74

HL Maps No Skill

PGCT

Source Modification Centre

Tracha

Mamy BM!
Black MesaI stało się, po wielu latach oczekiwań mamy Black Mesa!

Jeżeli na Głównej stronie widzisz:Poczekaj chwilę na przekierowanie na release.blackmesasource.com, gdyż serwery są lekko przeciążone.

Miłej Zabawy!
Zielone Światło!
Black MesaI stało się, Black Mesa oficjalnie dostała zielone światło do publikacji na STEAM - ValVe już prowadzi działania w kierunku developerów, aby móc udostępnić BM poprzez STEAM.No to widzimy się 14. na STEAMie!
Black Mesa Potrzebuje Ciebie!
Black MesaStało się, Black Mesa trafiła do Projektu Greenlight. Czymże jest Projekt Greenlight? Jest to dodatkowy moduł platformy Steam, dzięki któremu to gracze mogą zdecydować co ma się znajdować bezpośrednio do pobrania na STEAM.Czymże jest Projekt Greenlight? Jest to dodatkowy moduł platformy Steam, dzięki któremu to gracze mogą zdecydować co ma się znajdować bezpośrednio do pobrania na STEAM.

Jak narazie mamy 2% potrzebnych głosów, ale myślę że w ciągu kliku dni przebijemy nie 100% ale 1000% potrzebnych głosów.

Co do informacji zawartej na karcie projektu:

Requires only a FREE installation of the 2007 Source SDK!

Czyli nie potrzeba nawet HL2 czy EP2 posiadać - wystarczy stargać już dziś (później serwery będą zapchane) Source SDK 2007. Co do wymagań, też zostały sprecyzowane:

Wymagania wspólne:
Windows XP, Vista, or 7
6.9 GB of free hard drive space (BEZ SDK 2007)

Minimalne: Pentium 4 3.0 GHz lub AMD Processor, 1 GB RAM, Shader model 2.0, ATI 9600, NVidia 6600 lub lepiej, DirectX 8.1 zgodny dźwięk

Zalecane: Intel core 2 duo 2.4GHz lub AMD Processor, 1 GB RAM, Shader model 3.0, NVidia 7600, ATI X1600 lub lepiej, DirectX 9.0c zgodny dźwięk

Podsumowując: Klikamy w STEAMie YES dla Black Mesy

Jeszcze raz link: Black Mesa w Greenlight
Red Letter Day!
Black MesaI stało się, nareszcie po 8 Latach, długich latach doczekaliśmy się naszego skarbu - Tak Black Mesa zostanie wydana 14 Września 2012. Wydanie będzie zawierać wszystkie epizody aż do Lambda Core - niestety XEN zostanie wydany później.

Tymczasem na Głównej stronie modyfikacji możemy zobaczyć:Oraz Jeżeli zajrzymy w prawy górny róg znajdziemy oficjalny list potwierdzający zatrudnienie Gordona Freemana

Oraz tymczasem możecie pobrać Soundtrack tutaj.

Wywiad z Carlos Montero
Black MesaOstatnio w serwisie TheVerge pojawił się wywiad z Carlos'em Montero. Liderem projektu Black Mesa. Wywiad zawiera wiele przemyśleń i wspomnień z okresu w którym trwały prace twórcze. Można z tego wywiadu również wiele się nauczyć jak i dowiedzieć. Jednakże najważniejszym zdaniem które miało miejsce jest:

"I didn't think we'd need to figure out so many things." co można przetłumaczyć na " Nie wiedziałem że będziemy musieli rozpracować tak wiele rzeczy."

Tłumaczyć raczej całego wywiadu nie będę, zapraszam po prostu do oryginału:

Wywiad na TheVerge
Pierwszy GamePlay z BM?
Black MesaPo sieci krąży pierwszy Game Play z Black Mesy, podoba się Wam taka postać Gry?
E3 Bez Valve
Half LifeNa tegorocznych targach E3 niestety nie zobaczymy stoiska Valve, tym bardziej jakiegokolwiek produktu z ich studia. Stanowisko jak na razie nie jest uargumentowane, jednakże dopóki nie puszczą pary, nic się nie dowiemy.

Więcej Half Life
Half LifeVP of Marketing - Doug Lombardi stwierdził iż "doczekamy się" więcej z Universum Half Life, jednakże nie puścił pary o co chodzi, czyżby EP3? A może już HL 3? Tego się niestety nie dowiemy, być może po premierze Portal 2 ValVe upusci pary i powiedzą co się dzieje.

Soundtrack z BM Ukończony!
Black MesaNa Twitterze głównego dźwiękowca pojawił się wpis:


"The Black Mesa Soundtrack has gone gold !"

Źródło: http://twitter.com/joelnmusic


To kolejny krok ku premierze, miejmy nadzieję że nastąpi Ona już całkiem niedługo.
Jak Wy Obstawiacie, kiedy to nastąpi?
Trochę tu pusto...
Black MesaJak wielu zauważyło, ostatnio nic nie pisałem, ani nie zdawałem raportu co się dzieje, sprawa ogólnie idzie do przodu, lecz może nie tak szybko jakbyśmy chcieli. Wiele z Was - nawet kilka kobiet się zdarzyło, pisało do mnie maile, w których pytało co się dzieje, jak to długo jeszcze potrwa i czy można dostać jakiś materiał. Ogólnie większości odpisywałem z zasady to samo, chyba że były jakieś inne pytania wykraczające poza temat.

Tak dla powtórzenia, dla wszystkich zainteresowanych - projekt ma się dobrze i jeszcze musimy czekać, ja daty nie znam, ale coś mi się wydaje, że kilka osób już zna ją.

Jeżeli martwi Cię że nic się nie dzieje - zapraszam na WiKi - tam znajdziesz informacje, których szukasz.

http://www.wiki.blackmesasource.com/


Co do informacji na temat potencjalnego trybu CO-OP - w pierwszym rzucie nie powstanie on, jednak jest możliwy w przyszłości, przez ekipę ludzi, którzy mają już doświadczenie w tej branży.

Ps. W nadchodzących dniach postaram się trochę zoptymalizować stronę, nie przejmujcie się błędami, czy innymi problemami.
Ps2. W wypadku dłuższych problemów, dajcie znać.

Deploying Suprise in 3,2,1...

Po wielu dniach oczekiwania i spekulacji, wreszcie stało się to na co wszyscy czekali. Mianowicie na Konferencji Sony GLaDOS zapowiedział uwolnienie niespodzianki, po czym na scenę wszedł Gabe Newell i zapowiedział Portal 2 na PS3. Przy okazji dodał iż to będzie najlepsza wersja konsolowa gry, łącznie z Usługą STEAM.

Najlepiej Sam zobacz materiały:

Wejście Gabe Newell'a: KLIK!

Materiał bezpośrednio z samego Portala: KLIK!

Oraz Mały GamePlay: KLIK!

Jak widać Portal 2 zapowiada się smakowicie, oprócz zniszczonych dawnych komór przyjdzie nam odwiedzić zupełnie nowe, a nawet pobawić się ciekawą pomarańczową Cieczą.


Strona 1 z 3 1 2 3 >
Nasz Button

Masz WWW lub Bloga?
Umieść nasz button:

Black Mesa

My będziemy wdzięczni.
Ty będziesz miał ładny
link do nas ;)

Black Mesa

Czym jest Black Mesa? Black Mesa jest starym dobrym Half-Life'm który jest stworzony od nowa na silniku Source. Black Mesa pozwoli Ci odwiedzić na nowo świat który zapoczątkował kontinuum Half-LifeDołącz do Naszej Grupy w społeczności Steam:Lub też zobacz więcej na kanale Black Mesa Youtube:Również zajrzyj na oficjalne Forum Black Mesa:Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?